Zapisy na konkurs - II Wojewódzkie Sympozjum Najmłodszych Matematyków

środa, Kwiecień 8, 2020 - 08:00

 

W związku z nadal trwającym zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że II Wojewódzkie Sympozjum Najmłodszych Matematyków odbędzie się w późniejszym terminie, nie wcześniej jednak niż 2.10.2020 r.

Wszystkie zapisy zawarte w regulaminie pozostają aktualne z wyłączeniem wskazanych dat. Szczegóły wydarzenia podamy na tej stronie w ostatnim tygodniu wakacji.

Ewentualne pytania prosimy kierować do koordynatora: Elżbieta Wojtowicz, ewojtowicz@lscdn.pl , tel. 603 295 100


W związku zawieszeniem pracy szkół przedłużamy termin rejestracji oraz nadsyłania prac na Sympozjum do 8 kwietnia 2020 r.

Prace prosimy wysyłać dopiero po rozpoczęciu zajęć.

Nie przewidujemy odwołania II Wojewódzkiego Sympozjum Najmłodszych Matematyków, w sytuacji przedłużającego się zagrożenia epidemiologicznego jego termin przesuniemy na wrzesień 2020 r. Wtedy obecni uczniowie klas ósmych wezmą  w nim udział jako absolwenci swoich szkół podstawowych.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje na tej stronie.

Ewentualne pytania prosimy kierować do koordynatora: Elżbieta Wojtowicz, ewojtowicz@lscdn.pl , tel 603 295 100


Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie dla uczniów szkół podstawowych organizowanym w ramach  II Wojewódzkiego Sympozjum Najmłodszych Matematyków - matematycznej imprezy, na której zaproszeni goście wygłoszą wykłady przeznaczone dla najmłodszych matematyków, a nagrodzeni lub wyróżnieni w Konkursie uczniowie, w krótkich wystąpieniach, zaprezentują swoje prace.

W Konkursie może wziąć udział każdy uczeń zainteresowany matematyką, który pod kierunkiem nauczyciela (opiekuna) przygotuje pracę (referat, prezentację, film, przedstawienie, komiks, grę komputerową lub planszową) na jeden ze wskazanych w regulaminie tematów. Uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu zamieszczonym poniżej.

Rejestracji ucznia dokonuje nauczyciel (opiekun). Rejestracja odbywa się w sposób elektroniczny po zalogowaniu się w serwisie - kliknij tutaj aby dokonać zapisu. W przypadku problemów, możesz dokonać rejestracji wysyłając pocztą tradycyjną wypełnioną metryczkę uczestnika na adres podany w Regulaminie.

Termin rejestracji: od 1 lutego 2020 r. do 8 kwietnia 2020 r.

 

 

 

 

Sala: 
brak
Ilość miejsc: 
250
Forma zajęć: